Menüler

Irak Heyeti Bölgemizi Ziyaret Etti

01.10.2018
“Türkiye’de Su Kaynakları Yönetimi” konulu Eğitim ve Çalışma Gezisi kapsamında ülkemizde bulunan Irak Heyeti DSİ 3. Bölge Müdürlüğü görev sahasında bulunan baraj ve göletlerde de iki gün süre ile incelemelerde bulunmuşlardır.

“Türkiye’de Su Kaynakları Yönetimi”   konulu Eğitim ve Çalışma Gezisi kapsamında ülkemizde bulunan Irak Heyeti DSİ 3. Bölge Müdürlüğü görev sahasında bulunan baraj ve göletlerde de iki gün süre ile incelemelerde bulunmuşlardır. 

25.09.2018 tarihinde DSİ 3. Bölge Müdür Yardımcısı Oğuzhan KARABULUT Başkanlığındaki DSİ 3. Bölge Müdürlüğü  Teknik Heyeti ile  Misafir Irak Heyeti  ilk olarak Sakarya Ballıkaya  Barajı, ve  Sakarya Geyve Doğantepe Gölet’inde bilgilendirme sunumu alıp  incelemelerde bulunmuştur.

Misafir heyet 26.09.2018 tarihinde Bölge Müdürümüz Murat GÜL’ ü makamında ziyaret etmişler Bölge Müdürlüğümüz faaliyetleri hakkında bilgi almışlardır.

Makam ziyaretinin ardından Misafir Irak Heyeti ve DSİ 3. Bölge Müdürlüğü Teknik Heyeti Eskişehir Merkez Gündüzler Gölet’inde  SSB uygulaması, kırma taş tesisi ile beton santralinde ve Eskişehir Sarıcakaya Laçin Gölet’inde İncelemelerde bulunup, aynı gün Teknik gezi ve bilgilendirme toplantılarını tamamlayan  Misafir Irak Heyeti Bölge Müdürlüğümüzden ayrılmışlardır.